.

На МОБ LED Lumiled светилки се совршен за внатрешна употреба во лустери, sconces и тела каде видливоста е видлив.
Nonpolarity LED, Напон : AC DC 6 V 6.3 V, Снага : 6 V*0.0035 А, Лумен : 60 LM, Led Type : 1206 led чипови, Боја : Жолто.Лесна инсталација, plug
Philips PAR38 Класичен Стакло LED внатрешна / надворешна место светилки обезбеди 1200 лумен е на целосен спектар
Nonpolarity LED, Напон : AC DC 6 V 6.3 V, Снага : 6 V*0.0035 А, Лумен : 60 LM, Led Type : 1206 led чипови, Боја : Црвена.Лесна инсталација, pl
【Светла 20cm долго флексибилни жица 【Лесен за Употреба】Црвена за позитивни и Црна за негативни 【Енерги
65 W замена со користење само 9 w.Мека, топла светла боја (2700k).Не Dimmable 700 lumens.Иста големина и форма како блеск
【Светла 20cm долго флексибилни жица 【Лесен за Употреба】Црвена за позитивни и Црна за негативни...
【Внимание】 : многу, Многу важно!Оваа сијалица може да се користи САМО за DC1224 V осветлување апаратот.Ве м
ќе ги собере сите приклучоци со T10 сијалица оптоварување база тип.Осветленост : 3000k3500 K Топло бела (Жолто).
【Светла 20cm долго флексибилни жица 【Лесен за Употреба】Црвена за позитивни и Црна за негативни...
【Светла 20cm долго флексибилни жица 【Лесен за Употреба】Црвена за позитивни и Црна за негативни...
【Светла 20cm долго флексибилни жица 【Лесен за Употреба】Црвена за позитивни и Црна за негативни 【Енерги
На бел ден : со поврзани боја температура од 5000 kelvins, на сијалицата симулира бел ден, создавање светла атм
【Светла 20cm долго флексибилни жица 【Лесен за Употреба】Црвена за позитивни и Црна за негативни 【Енерги
7 години, што го прави енергетски ефикасни и без да се загрозат ефикасноста, или забава.Без затоплување н
Nonpolarity LED, Напон : AC DC 6 V 6.3 V, Снага : 6 V*0.0035 А, Лумен : 60 LM, Led Type : 1206 led чипови, Боја : Бела 8000 K.Лесна инсталација,
Nonpolarity LED, Напон : AC DC 6 V 6.3 V, Снага : 6 V*0.0035 А, Лумен : 60 LM, Led Type : 1206 led чипови, Боја : Зелена.Лесна инсталација, pl
Нови.Ажурирање на вашиот дом осветлување со Eco Smart 60Вати Еквивалент Мека Бела A19 Не Dimmable LED Сијалица.Со ко
Со CRI (боја рендерирање индекс) на 90 оваа крушка ќе изнесам богати, природни бои секаде каде што е инстали
【Светла 20cm долго флексибилни жица 【Лесен за Употреба】Црвена за позитивни и Црна за негативни...
【Светла 20cm долго флексибилни жица 【Лесен за Употреба】Црвена за позитивни и Црна за негативни...
☛ Ние дизајниравме повеќе енергетски ефикасни светилки и посветла отколку 75w блескаво.Но светилки ги и
Nonpolarity LED, Напон : AC DC 6 V 6.3 V, Снага : 6 V*0.0035 А, Лумен : 60 LM, Led Type : 1206 led чипови, Боја : Сина.Лесна инсталација, plug a
Она што ќе добиете : пакетот доаѓа со 16 парчиња од c7 led светилки, а постојат 2 различни бои за да изберат, к
Моќен емитуваат светлина диоди (LED е) произведува светлината на 85 lumens додека само конзумирање 1 watts на еле
DEN 2328.00
Достапно за вашата нарачка
Категории : Optoelectronics.LED Индикација Дискретна.Производителот : Broadcom Ограничен.Пакување : Лента & Кутија (Т
DEN 1084.80
Достапно за вашата нарачка
Категории : Optoelectronics.LED Индикација Дискретна.Производителот : Broadcom Ограничен.Пакување : Лента & Ролна (TR).
G25 Суета LED Сијалица Очи Заштита Нашата суета огледало светилки се направени од висок квалитет на КОМПЈ
DEN 3355.20
Достапно за вашата нарачка
Категории : Optoelectronics.LED Индикација Дискретна.Производителот : Dialight.Серија : 599 Пакување : DigiРолна.Сина 470nm
Категории : Optoelectronics.Led Диоди Коло Индикатори.Низи.Светлината Барови.Бар Графикони.LED Коло Индикатор Едн
DEN 4080.00
Достапно за вашата нарачка
Категории : Optoelectronics.LED Индикација Дискретна.Производителот : Dialight.Серија : 597 Пакување : Лента.Жолта 588nm L
★★ Ги зачувате вашите пари : До 90% заштеда на енергија, помалку топлина излез и исклучително долг живот(
5 Вати Крушка, 40 Вати Противвредност, Изгледа како традиционалните G25 Суета Сијалица 450 Lumens 2700 K Топло Бел
☀ СПЕЦИФИКАЦИИ : Мрак за да се зори, led внатрешно осветлување од Aukora.Излезна Моќност : 12 W (еквивалентно на
Напон : AC220 V; Светилки База : E14 ; светла Боја : Топло Бела(3000 K);.E14 база, замени обичните халоген светилки, ле
1 Заштедете повеќе од 90% на сметките за електрична енергија 2 Долг животен век до 20.000 часа.Целосно решава
Моќност : 5 W;Боја Температура : Неутрален Бела(4000 K).Направени од високо квалитетен материјал, трајни про
Заштита Функција : во текот на напон, преоптоварување, краток спој заштита.Стабилен и сигурен перформан
Напон : AC220 V; Светилки База : E14 ; светла Боја : Топло Бела(3000 K);.E14 база, замени обичните халоген светилки, ле
Моќност : 3 W; Боја Температура : Чиста бела(4000 K).Направени од високо квалитетен материјал, Долг животен ве
DEN 198.48
Достапно за вашата нарачка
Совршен ноќта времето осветлување решение со aimable сензор.Конвертирате било светло приклучок во автомат
2 ПРИЛАГОДЛИВИ АМБИЕНТ ЗА ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ Поставување на 1 Треперење Пламен Ефект Поставување на 2 Ре
Осветленост : 450 Lumens.Проценети годишни енергетски цена : $0.60 (врз основа на 3час / ден, $0.11 / k Wh, трошоци зави