.

Пиш Оние Различни Пакети се најдобар начин да ги зачувате на класичен лакови; овој сет содржи 3 grosgrain лак
Направени и продадени од страна на Emily Rose Couture.Купи директно од Emily Rose Couture за квалитет, пакување и услуги
Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пиш Оние Различни Пакети се најдобар
【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 GOOACC Жица Подигнат Рутирање Клип Асортиман собата е Направен од висок кв
Детали За Производот.точка Име : Божиќ Headwear.Материјал : Волна.Применливи подарокдавање прилики : на Божи
Предмет тип : Губење на ноктот.Материјал : Акрил.Стил : Моден стил.Пол : Женски.Големина : 3*3cm.Пол : Female Style :
Бисер спирала кифла создателот е направен од алуминиум материјал и обожаваат со artifical бисер, лесни и изд
Материјал : Оцетна киселина.Совршен натпревар вашиот секојдневен живот фризура, го направат вашиот изг
Тип : Губење На Канџи.Применливи Сцена : Отворено.Пол : ЖЕНИТЕ.Стил : Мода симпатична луксузен коса headbands п
Убава и практична настава : пенливи кристал rhinestones се монтира на овој малку коса клип.Пенливи во текот на
Нашата коса клипови се украсени со кадифен зајаци, убави и слатки, со што на вашата девојка окофаќање на
Материјал : текстил и метал ;Должина : 5cm (1.96 инчен).Симпатична срцето форми,shinning на жица.Убаво украси за д
Детали За Производот.точка Име : Божиќ Серија Hairpin.Материјал : Colth,Легура.Боја : Како На Сликата Покажува.П
LED светло до дизајнот, овие плетенка се кул и ќе направи да се различни во текот на ноќта.Одличен за клубо
Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Метални легури гроздобер боби игли, геометриск
Цртан филм и Слатко Цртан филм шема коса додатоци, мали и лесни, убави и слатки, трајни и нераспаднати за
Материјал : Алуминиум.Димензии : должина и ширина околу 3,5 * 2.5 cm, грешка за 0.5 cm.Геометриски Пет Petal Цвет во
ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : совршен подарок за жената или девојка за роденден, годишнина и фестивал, секоја девојк
Оваа забава рачно изработени се чувствува snap коса клипови во собата е креативно и внимателно дизајнира
【Дизајн】Направени од висококвалитетни материјали, тоа не е лесно да се деформира, не му наштети на кос
Даваат На Вашата Коса Фирма Се Одржи Без Никакви Болки.Еластичен Може Да Се Носи Секојдневно Без Никакв
【Висок Квалитет】Направен од природни смоли, ниска мирис, нетоксичен.ви овозможува да престане да се гр
Материјал : пластика.Косата се стега со забот шема дизајн е повеќе стабилен, лесен за миење и издржливи.К
Директна замена овој аспиратор проп род клип натпревари оригинална опрема спецификации за сигурен поп
【Висок Квалитет】 : 6 видови на пердув коса екстензии , сите изработени од природни пердуви, 100% рачно изр
Категорија : Hairpin.Боја : беж.Материјал : Ткаенина.Атрактивен производ, погоден за давање отидат до најбли
МОДА И РЕТРО : дизајнот е ретро и елегантен, погоден за специјални прилики како што свадба костими, танц
МОДА И РЕТРО : дизајнот е ретро и елегантен, погоден за специјални прилики како што свадба костими, танц
Прекрасни Рачно Изработени Смешни Девојка Дизајни Сатен Цвет Коса Клип.Материјал : Крпа;Боја : Бела;Диме
Дизајн лак за коса клипови со избрани дизајни, празнична бои и дизајни со кои се направи на косата клип
Зачудувачки Сјајна метален лак за девојки.Лакови се прикачени на здрав алигатор клип за да се задржи уд
Јапонски Ryukin (fringe опашка рипка) дизајн на косата клип / vance клип.Големина : околу 7 x 4.5 х 3 cm (2.8 x x 1.8 1.2 инчен)
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
Headband Материјал : направен од пластика и ткаенини, на hairbands се обвиткани со ткаенина ткаенина, која е раст
Материјал : полиестер, смола и легури.Пакет : 2 Buc случаен боја пеперутка коса клип.Големина : прибл 7cm (2.75 и
Погоден за фотографија, патување, забава, свадба, перформанси, cosplay, фестивали, костим партија, итн.Овие ц
Практична комбинација за вас : ќе добиете 28 парчиња плетење на косата додатоци колекции, вклучувајќи 2 п
DEN 1056.00
Достапно за вашата нарачка
Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Брз и лесен стил решение.Направени на лукс
Прекрасен подарок за избор за децата, да ги направи повеќе привлечна.Погоден за сите видови на Божиќ тем
Л О L Изненадување или Jojo Siwa Заврши 17 Парчиња Коса Додатоци Подарок Сет за Девојки.Постои во Л О L изненад
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо
Слатка Принцеза Стил Повеќе симпатична цртан филм форми, срца, ѕвезди, јагоди, моркови, цвеќиња, итн.Ги н
Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо