.

Склони сечилото дизајн, лесен за употреба, на сечилото залак цврсто, поостри, неспокојот, уредно, и се чу
Мали и преносливо, лесно да се отвори.Богати бои, стилски и убави.Нано позлата, крстот гром прстен засилу
Професионален маникир алатка поставите 16 во 1 Сите алатки се направени од висококвалитетни нерѓосувачк
Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Совршен за двете професионални салон и
Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.
【КРИВИ СЕЧИЛОТО】криви сечилото на нашите нокти clipper е дизајниран да одговара на обликот на ноктите, та
Имајте губење на вашиот USB флеш диск?Прикачи на овој голем keychain за некои стил и лесно наоѓање.Заличи ваше
Едноставно Издигнам На Рачката, Ја Претвори Околу, И Позиција Назад Во Текот На База.Кога Сечење, Позици
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
1 Сет од 8 помине clippers : изработени од нерѓосувачки челик, големина 15.9*10.9 cm.Пакување СТП материјал, тежина
Користење на увезената висока цврстина јаглероден челик, сечилото е издржлив и остар, без burrs.Здрав и ос
За маникир и педикир, може да се користи за да ги отстраните мртвите кожата, cuticle, hangnail, итн.Содржи седум р
Користење на увезената висока цврстина јаглероден челик, сечилото е издржлив и остар, без burrs.Здрав и ос
Должина : Околу 12.5*5.5 cm / Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Има криви месечината како форма за лесно сечење,
Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик, трајни и долг животен век.Совршен за професионална употреб
Користење на увезената висока цврстина јаглероден челик, сечилото е издржлив и остар, без burrs.Здрав и ос
Ноктите clippers поставува употреба удобно ергономски облик на рачката, и криви работ следи природната фор
ПРОФЕСИОНАЛЕН МАНИКИР И ПЕДИКИР ВО СОБАТА.Ова нокти сет содржи 18 парчиња чешлање комплет и ноктите алат
Лупа е прилагодлив, можете да го вклучите за да било кој агол што ви треба.Парична казна изработка, исклу
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
【слугинката на честа подароци】 : На нокти во собата е изработен со интересни деверуша цитати, погоден з
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
【мајката на младоженецот, подароци】 : На нокти во собата е изработен со интересни мајката на младожене
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се
Удобен Помине во Собата : Тоа е светлина и преносни нокти сет со пет комбинации за да се задоволат различ