.

Природен Материјал : Изработени од природни цвеќиња и лисја, така веројатно секое парче малку варира во
Пакет за : ќе добиете 3 стилски листови 5d врежана нокти налепници, новиот врежана цвеќиња се најновите и �
[Налепници & decals] На нокти налепници и decals на пазарот се одвоени.Наше е поставена.Сите тие се популарни ша
Пакет : 1 број на 45 различни листови, а Секој лист не се специфични пакет.Дизајни : случајно микс од 45 разл�
Количина : ќе добиете 12 Листови 3d помине уметност самолепливи популарни апстракт шарени цвет пеперутка
Пакет се Вклучени : 24pcs постави целосна помине дизајн лажни нокти совети, еден бесплатен помине лепак на�
★РАЗЛИЧНИ МОДЕЛИ★ 10 Различни Бои, Досадна полски И Specular Дизајн помине уметност фолија налепници помош
Исклучителен Дизајн – солидна боја, сјај дизајн, да имате уникатен ноктите.Совршен Пакет 6 листови поми
✔️Лента цвеќиња шема дизајн, нокти налепници се симпатична и лесно да паста, што е одлично DIY помине уме
Пакетот Вклучува : ќе добиете 12 различни бои 3 D пеперутка помине decal во една кутија, кутија посебна 12 инди
функција: 【Траен и Lustrous】Помине уметност налепници може да трае долго време и да го задржи својот сјај
Обилна Количина : На сончогледово помине уметност налепници вклучува 12 различни стилови за жени, девојк
Количина : 10 ролни од животинско кожата, ноктите фолија помине уметност налепници, различни бои може да �
Пакетот Вклучува : ќе добиете 10 листови пеперутка помине трансфер налепници во различни бои и дезени за
★★Божиќ помине уметност декорација : ќе добиете 1 парчиња помине уметност налепници на темата на Симпа�
Совршен Нокти Налепница Сет : 12 листови налепници се совршен Вљубените модни додатоци.Ги вклучува сите �
【Пакет】ќе добиете 7 листови 3 D самолепливи цртан филм Божиќ помине уметност налепници decals, цртан филм Б
Пакет содржина : 6 Компјутери Помине Печат Плочи + 1 Stamper + 1 Scraper Помине Уметност Печат Комплет.Материјал:�
【5 D Врежана Нокти налепници】ќе добиете 6 листови врежана помине decals, уникатен стереоскопски ефект, под�
Ноктите Исушени Цвеќиња : 12 Различни Случаен Боја Налепница,Најдобар Избор на DIY Помине Декорација.Лесе�
3 D помине уметност налепници е направен од премиум ПВЦ материјал, тоа би можело да се примени на природн�
Она што ќе добиете : ќе добиете 8 ролни на ноктите фолија трансфер налепници во 8 различни бои, вклучувајќ
【ПАКЕТ】Пакет доаѓа со 6sgeets 3 D ѕвезда месечината нокти налепници со различни бои и различен стил .Вклучу
УБАВА НОКТИТЕ ВОДА ТЕТОВАЖА ГОЛЕМА РАЗНОВИДНОСТ различен модел, бела розови цвеќиња, срцето, пеперутки
Предмет : Кинески Стил Помине Decals.Големина : 7.5*10.5 см / еез.Материјал : Налепница.Тип : 3 D Само Лепило Помине
Самолепливи ФРАНЦУСКИ СТИЛ НОКТИ : Благородни метални нокти налепници се најпознатите модни додатоци.3
10 Листови Велигден Дизајни 3 D налепници.Симпатична дизајн за вашите нокти!.Кора и се Држи.Најдобриот Род
❄ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ 9pcs Божиќ помине уметност налепници, секоја хартија големина е 10*7.7 cm / 3.9* во 3.0.повеќе �
Количина : 24 Божиќ нокти налепници, вклучувајќи снегулки, snowmen, Дедо Мраз, бонбони, подарок кутии, ѕвона, м
Она што Ви Треба : Пакетот вклучува 10 листови(1.57 x 39.4 инчи) различни симболи на ноќта на Вештерките дизајн
【Нетоксични Материјали】ноктите decals се изработени од еколошки материјали, не ограничувајќи се на било
Инстант ноктите дизајни даде салонот на квалитетот на ноктите сакате, дома!Decals може да се применуваат з�
Секоја хартија големина е 4.9 x2.8 инчи.Голем број на различни модели за да можете да ја користите и да го за
Овој сет содржи 2 пакети на DANNI & TONI Полу Излечи Гел Ноктите Ленти : 1x Розово Злато и 1x Камелија.Секој пакет
Инстант ноктите дизајни даде салонот на квалитетот на ноктите сакате, дома!.Decals може да се применуваат з
Количина : ќе добиете 16 листови срце и ѕвезда француски стил помине уметност налепница за на доградба на
Количина : 6 Листови интересни карти за играње помине уметност лепило налепница, 3 D помине уметност деко�
????5 D Врежана Нокти Налепници : ќе добиете 3 лист 5 D исклучителна врежана резба налепници во еден пакет, ун
????ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 30 листови пеперутка помине decals, шарени, сини, од тебе и црна убава пеперутка дизајн �
✅Мултифункции : Овие пеперутка нокти налепници се самолепило и може да биде директно во прилог на нокти
Апстракт Нокти Налепници : Постојат 6 листови на графити забава нокти налепници со различни бои, Апстрак
DEN 107.52
Достапно за вашата нарачка
Инстант ноктите дизајни даде салонот на квалитетот на ноктите сакате, дома!Decals може да се применуваат з�
【КОЛИЧЕСТВО】 Вклучуваат 6 Листови bunny помине уметност налепници, вклучувајќи многу различни бои, како �