.

Боја : Црна.Пакетот Вклучува : 1pc * велика БРИТАНИЈА во ЕУ Приклучокот.Број на модел : DZ051201 Тип : Европскиот
Применливи батерија : литиум полимер батерии, 18650 литиум батерии од мобилни телефони батерии, 3.7 v батери�
ВИСОК КВАЛИТЕТ Оваа моќ модул усвојува високо квалитетни материјали за долг животен век и висока сигур�
Овој модул е пренослив копија напојување со еден текст што одговара на 5.0 V адаптер за полнење на внатреш
Еден во линија пакет (SIP) ¡À10% текст опсег.I / O изолација : 1500 VDC (SMU01 / 02), 3000 VDC (SPU02 / 03).Заштита : Краток спој 2 г�
Приклучок Тип : Универзална.Пакетот Вклучува : 1 X USB DC 5 V да DC 12 V 2.1x5.5mm Машки ЧекорUp Конвертор Адаптер Кабе�
Висока ефикасност.DCDC конвертор 8590%, LDO 7178%, севкупната ефикасност 6070%.Во текот температура на исклучување
Сосема Нов Висок Квалитет USB 2.0 Кабел за Податоци;.Овој кабел е компатибилен со многу Дигитални Камери, В�
Според Интернет, 95% на електронски проекти може да се направи со опamp или 555 тајмер чип.Ние не сме толку си
IP68 водоотпорен Напон Конвертор Регулаторот DC 12 V / 24 V да DC 5 V 3А 15 W.Заштита : Надоптоварување, во Текотстру�
UIOTEC 5 V Надвор, 6 V да 12 V Во AMS11175.0 5.0 V Чекор Надолу Линеарна Напонски Регулатор Модул **.Текст : 6 V да 12 V DC на + �
Приклучок Тип : Универзална.Пакетот Вклучува : 1* DC 5 V да 3.3 V Чекор Надолу Напојување на Модулот Само над п�
DEN 2325.60
Достапно за вашата нарачка
Изолирање на DCDC Напон Конвертор 5 V да 5 V / 1 W.Влезни и Излезни Кола се electrically изолирани.За да се намали по�
☆【Премиум функција】 : напон конвертор модул усвојува високо квалитетни пластични материјали, кои се н
Возрасни секс играчки за Возрасни сексуален однос производи Секс играчка за Возрасни орален секс предм
Приклучок Тип : 33 V 700m A.Излез тип на : AC.Употреба : Префрлување.Конекција : Plug In.Излезен напон : други.AC DC 110 V
DEN 95.76
Достапно за вашата нарачка
Сосема Нов Висок Квалитет USB 2.0 Кабел за Податоци;.Овој кабел е компатибилен со многу Дигитални Камери, В�
100% сосема нов и врвен квалитет.Влезниот напон спектар на мобилни напојување зголеми модул е 624 V, излезен
Универзален Стандард велика БРИТАНИЈА НИ АУ на ЕУ AC Штекер Plug Патнички Адаптер за полнење Конвертор Пат
LM2596 DCDC прилагодливи чекор надолу напојување на модулот.Еден модул може да се вози 8x8 dot matrix заеднички кат
Совети : Различни уреди имаат различни приклучоци, напон и СТРУЈА plug поларитетот внатрешна позитивниот
Новиот Мини DC да DC 1 V5 V да 5 V 500m A Напонски Регулатор на Чекор До Зголемување UIOTEC.Влезен Напон : DC 1 V5 V.Излез�
5 V Регулаторот Модул : Влезен Напон : DC 4.524 V; Излезен Напон : Интегрирана Прилагодливи и Фиксна Излезна;Пр�
Главни карактеристики : над задолжен заштита, надиспуштање заштита, краток спој заштита, како прекустру
ВО + позитивната текст ВО негативен текст; АУТ + излез на позитивен ИЗЛЕЗ излез негативни.Не може да се д
Модулот чип усвојува PCF8951 и поддржува надворешни 4канал напон текст стекнување (влезен напон опсег 05v).Ин
100% Сосема нов.Модул Својства : неизолирани долар.Светлината компактен, лесен за употреба и транспорт.Ис�
IEC C14 Машки.IEC C13 женски,2 PACK,Сосема нов и висок квалитет.Номинална Напон : 110 V250 V.Номинална Струја : 10 A16 A.Ном
Изработени од еколошки материјали, за да на вашето здравје.Голема сила и силна жилавост, Мали димензии, �
Потекло : CN(Потекло)Број на Моделот : XM1584 Input Напон : 4.5~28 VOutput напон : 0.8 V~20 VOutput Струја : 3А(Макс)Ефикасност : 92
2018 Конектор велика БРИТАНИЈА plug Бела Универзална НИ ЕУ АУ Конвертор на велика БРИТАНИЈА HK AC Патување Мо�
LM317 прилагодливи стабилизиран напон за напојување одбор напојување на модулот.Влезен напон : AC 2 V22 V / DC 3v
1 CH USB QC3.0 QC2.0 DCDC Buck Конвертор Полнење Чекор Надолу Модул 632 V 9 V 12 V 24 V да Брзо Брз Полнач Коло 5 V.Развиена зем
Направени од висококвалитетни материјали, тоа е издржлив и има долг животен век.Кога батеријата е под н�
LM2596 DCDC прилагодливи чекор надолу напојување на модулот.Еден модул може да се вози 8x8 dot matrix заеднички кат
100% Сосема Нов и Висок Квалитет AV A / V Видео Кабел / Доведе.Овој кабел се поврзува на вашиот дигитален виде�
Главната IC користење на оригиналот "прецизност" увезени компоненти.Со текот на полнење, со текот на испу
Пакетот Вклучува : 1 Buc DCDC 5 A Дигитален LED Возење Lithum Батерија Полнач Модул 1.Влезниот напон опсег : 536 VDC...
Текст : micro USB интерфејс 5 V 1 A.Излез : USB женската порта 1 5 V 1А;USB женската порта 2 5 V 2.1 А Функцијата : двоен USB и
Приклучок Тип : како слики.Пакетот Вклучува : 1 x DCDC 0.9 V5 V USB Излез на Полначот на Чекор До Моќ Модул Само на�
Име на производ : DCDC чекор надолу модул.Големина : L23.6mm * W14.2mm * H4mm.Текст : 4.5 V23 V.Фиксна Излез : 3.3 V Конверзија
Дизајниран со двојно пристаништа (кутиите на двата краја) ви овозможи да plugin две електрични уреди (конек
Литиум батерија заштита одбор е погодна за 4 серија Li‑ion ќелија, што се користи за 3.7 V Li Co Mn Ni O2 батерии, ма