.

100% СВИЛА HEADBANDspa headband е направен од 100% природна свила.Mulberry свила содржи 18 есенцијални амино киселини и пр�
Спортски headbands погоден за мажите и жените,да се спречи опаѓањето од паѓање од лицето за време на вежбањ�
Имајте уши прилично топло : Чува вашите уши како што е топло, како на телото, на уво потопол е направен од
Пакет се вклучени : 5 компјутери главата обвива.Мултибоја избори за да одговараат на вашите различни рас
РУНО HEADBAND ЗА МАЖИ И ЖЕНИ – да си во топол и заштитени, додека работи и спортување со носење на нашите суп�
Високо квалитетен материјал : Бебе роденден шапка принцеза hairband е направен од висок квалитет на мека не�
Производ Големина : 20x29cm / 7.9"x11.4", една големина одговара на сите.Тежина : 19.5 g.Пакет се Вклучени : 1pce по паке
【Висококвалитетни материјали】 Дами " headband е изработен од полиестер и spandex ткаенини.Не постојат само Бо�
МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцини
Повод : Ова гарланд е погодна за многу тема партии, одлична за невестата, деверуша или цвет девојка, Тоа е
МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцини
Карактеристики на високо квалитетни суровини и кварц кристали wirewrapped со nontarnish сребрена боја жица врз ср
МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцини
МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцини
МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцини
Предмет Тип : Губење На Бендот.Стил : Лак.Материјал : Кадифен.Големина : Прилагодлив.Боја : Каки.Материјал
МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцини
Предмет Тип : Headbands.Материјал : Крпа ,Смола.Боја : Црна,Морнарско,Сива ,Розова ,Виолетова,Кафе,Зелена.Функц
Предмет Тип : Губење На Клипот Или Губење На Бендот.Материјал : Волнени Плетени.Дизајн : Checkerboard.Стил : Мод�
Предмет тип : Телескопски headband.Материјал : Пластика.Пакетот вклучува : 1 Pc на Headband.Пол : Женски.Шаблон Тип :
МАТЕРИЈАЛ : Се направени од 100% полиестер влакна, ткаенина е мека, пријателски за кожата."Јас биле вакцини
Повод : Ова гарланд е погодна за многу тема партии, одлична за невестата, деверуша или цвет девојка, Тоа е
Предмет Тип : Коса Band.Style : Bow.Material : Plush.Size : Adjustable.Color : Khaki.Function : Hairband Material : Plush Gender : Women / Lady / Girl Origin : China Package в
Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Машина За Миење...
Копче затворање.Машина За Миење 100% ЧИСТА СВИЛА SLEEPCAP / ХАУБАТА : надвор од оваа Свила Спиење Капа хаубата �
Копче затворање.Машина За Миење 100% ЧИСТА СВИЛА SLEEPCAP / ХАУБАТА : надвор од оваа Свила Спиење Капа хаубата �
Копче затворање.Машина За Миење 100% ЧИСТА СВИЛА SLEEPCAP / ХАУБАТА : надвор од оваа Свила Спиење Капа хаубата �
Копче затворање.Машина За Миење 100% ЧИСТА СВИЛА SLEEPCAP / ХАУБАТА : надвор од оваа Свила Спиење Капа хаубата �
Совршен блескавата jewelries декорација за свадба или ангажман, да ви даде незаборавни момент.Шик и исклучи�
♕ Украсен со прекрасен Австриската кристали од различни бои и големини, оваа круна дизајн врз основа на
♕ SV ексклузивен дизајн круна во замрзнати елса декорирани со прекрасни кристали, ќе додадете еден маги�
Направени од издржлив тешко легура и кристал.Чија површина е преплавен со мултиголемина кристал, носи н
♕ Додадете еден магичен допир на 1ви роденден со носење на овој пенливи тиара.Вие сте во потрага на сенз�
【Надгради роденден sash】блескавата sash за девојка роденден украси се направени од мека ткаенина со сјај.�
Уживајте во Вашиот Сопствен Пати : Направен од високо абсорбента материјал, нашите headbands се 8 пати поефик
DEN 646.08
Достапно за вашата нарачка
Се водат headband.Силиконски костец се одржи бендот во место.ДПИFIT 2.5" ширина.Една големина одговара на повеќ
Корисни sweatbands сет : пакетот вклучува 4 парчиња тренингот headbands и 4 парчиња зглоб sweatbands во 4 различни бои, д�
【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер
【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер
【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер
【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер
【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер
【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер