.

Висококвалитетни Материјали rustproof, лесен за чистење.Можете да го инсталирате на било каква рамна површи
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик + смола (еколошки материјал, антикорозија, нема рѓа).Карактеристик�
Чување полиците, кошница полици, крпа шини, агол shelving, туш caddy носителот, лебдејќи решетката.Материјал : б
Материјал : space алуминиум (антикорозија, нема рѓа).Карактеристики : мултифункција за складирање, проширу�
Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Лесно да се инсталира и чиста.Погодни за употреба �
Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Лесно да се инсталира и чиста.Погодни за употреба �
Големина : 20 Cm / 7.8", 30 Cm / 11.8", 40 Cm / 15.7", 50 Cm / 19.6", 60 Cm / 23.6".Лесно да се Инсталира Инструкции се Вклучени, Лесно д�
Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Лесно да се инсталира и чиста.Погодни за употреба �
Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Лесно да се инсталира и чиста.Погодни за употреба �
Оваа бања антички ситебакар Бања полица се направи на ситебакар,.На капацитет за складирање е видлива, и
Издржливи и Здрав : Направен од супериорен простор алуминиум материјал е издржлив и здрав кој исто така
Одбраниот Материјал : се направени од избраниот материјал на просторот алуминиум така е мазна, светла rus
Mutifuction се Прикаже Полици : се Направени од издржлив солидна нерѓосувачки челик материјал се осигурува д�
Мултифункција на екранот рек : се направени од издржлив и издржливи нерѓосувачки челик материјал, кој м�
Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос
Mutifuction се Прикаже Полици : се Направени од издржлив солидна нерѓосувачки челик материјал се осигурува д�
Бања Организација & Складирање Заменастаклена полица со крпа бар преобразува го потроши простор на ѕид�
Мултифункција на екранот рек : се направени од издржлив и издржливи нерѓосувачки челик материјал, кој м�
Mutifuction се Прикаже Полици : се Направени од издржлив солидна нерѓосувачки челик материјал се осигурува д�
Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос
Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос
Фабрикувани од цврст челик.Целокупната димензии : (L)49" x (W)22" x (H)30".Вклучува калено стакло полица.Корозија�
Секој ROHL производ е светол пример на ROHL ветување, да дава автентичност, иновација.На ROHL портфолио на про�
❤ Задебелена калено стакло нуди елегантна место за ставање на вашата четка за заби, лицето чистење, пер�
Материјал : Бамбус, трајни, мазна површина.Дизајн : Единствен отворен дизајн, многу простор за складирањ�
❤ Бања стаклени полици : 'рѓадоказ хромобложено шини и загради и јасно стаклени полици,две правоаголни �
Севкупниот ефект на едноставни атмосфера, деталите на ефект е добро.Уникатен дизајн концепт, совршен ди
14.96inchx16.53inchx70.86inch : Еден врати метал кабинет и шкафче, внатрешен простор [1 виси прачки, 1 слоеви], можете да
[Производ големина] 79.53 L* 33.07 W * 4.92 H (инчи), нето тежина 123.2 LBS, бруто тежина 134.2 LBS, розово злато, нежно ја отв�
✽ Тешки и Трајни : полиран не 'рѓосувачки челик материјал, анти ' рѓа, обезбедување на сила и долговечнос�
❤ Бања стаклени полици : 'рѓадоказ хромобложено шини и загради и јасно стаклени полици,две правоаголни �
✽ Бања стаклени полици : 'рѓадоказ хромобложено шини и загради и јасно стаклени полици,две правоаголни �
✽ Бања стаклени полици : 'рѓадоказ хромобложено шини и загради и јасно стаклени полици,две правоаголни �
【Уникатен дизајн】 тридимензионални мултифункционален складирање полица создава елегантна атмосфера
【Уникатен дизајн】 Мултифункционален тоалет полица, се ослободи и да се создаде елегантен атмосфера за
Интимни слоевит дизајн, јасно е дека бањата со повеќекратна употреба треба да биде уреден и јасно.Голем�
【Уникатен дизајн】 Мултифункционален тоалет полица, се ослободи и да се создаде елегантен атмосфера за
Полица Материјал : Метал.Smart дизајн, лесен утовар и истовар, лесен за чување.Бања полица е генерално во ко
Вашата предмети ќе се уредно организирани и можете да уживате во повеќе простор во бањата или бања.Клас�
Вашата предмети ќе се уредно организирани и можете да уживате во повеќе простор во бањата или бања.Изра�
Вашата предмети ќе се уредно организирани и можете да уживате во повеќе простор во бањата или бања.Наши�
Тип : Бања Полиците.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Број на Нивоа : Двојно Ниво.Број На Модел : Бања Полиц
[Елоксирани Алуминиумски Заврши] : Rustproof Алуминиумски Материјали, Третман на Anodization Обезбеди Одлични Пер