.

Големина : 30.5*23cm / 12*9 Инчи.Ѓубре може да е направен од висококвалитетни материјали, многу издржлив и лесе�
1.Изработени од Пластични материјали, дебела, висока издржливост, не се лизга база, цврсти и трајни, нето�
Големина : 25×18.5 cm,Боја : Зелена,Материјал : Пластика.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатр�
Мини Desktop Trash Може да Мал Мал Табела Wastebasket со Капак Мали Отпад Корпа за Ѓубре за Отпадоци Сад Countertop Орган�
1pc Домаќинство Ѓубре Контејнер Чување на Отпадот Кошница Пластични корпата за Ѓубре без Капак.Обидете с
Големина : 25×18.5 cm,Боја : Беж,Материјал : Пластика.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре ка
Направени од високо квалитетна ABS материјал,издржлив,лесен,не се лизга и антипаѓа.Прекривачот дизајн да
Таквите мрежа дизајн : челик мрежа изградба обезбедува за дише wastebasket дека помага во спречување на startup н
✿ Материјал : корпата за ѓубре направен од висок квалитет на издржлив материјал, нуди поглед на минимал�
Clamshell дизајн = Карактеристики кавгабесплатно пондерирана замав врвот капак дека flips назад на своето мес�
Големина дијаметар е 3 7 инчи и висина е 3 7 инчи.Изработен од мат нерѓосувачки челик, анти отпечатоци и ant
Големина : 19×19×12.6 cm,Боја : Каки,Материјал : Пластика.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатр�
Корпата за ѓубре Големина : 21*17.8*9cm; корпата за Ѓубре Боја : розова.Корпата за ѓубре Материјал : ПП.Може да �
Големината и стил се направи оваа мала ѓубре може да функционира одлично на толку многу места низ вашио�
Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет
Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет
Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет
Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет
Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет
Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет
Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет
Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет
Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет
Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет
Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдет
DEN 528.00
Достапно за вашата нарачка
Прибл.Димензија : 10" X 10" X 13"Висока.Одлична за употреба во бања, спална соба, канцеларија, и ли.Материјал : А
* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона ▲КОМПАКТЕН ДИЗАЈ
Смола и Метал.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : ну челик Магливата колекција може да се пофали здрав смола тело со рака�
DEN 683.04
Достапно за вашата нарачка
33 qt 15" x 13" x 20".Користи стандардни кујна кеси.Пластика.Најголемиот дел.Rubbermaid� ЧекорНа Отпад.Отпад садот с�
Практична настава : се Направени од ABS и PP материјали, BPAfree, мазна внатрешна цевка, лесно да се чисти и мие,
* ИЗДРЖЛИВ : трајни дека се противи бледнее и го задржува вода излезе низ секоја сезона ▲ВИСОК КВАЛИТЕТ :
Флексибилност : Овој мал корпата за ѓубре е погоден за употреба како кујна корпата за ѓубре, како и бања �
【РОТИРАЧКИ КАПАК】елегантна мини биро dustbin со ротирачки капак.Големината е погоден за мали простори ка�
Тоа е погодно да се фрли ѓубрето,кора,итн.Високо квалитетни PP материјал е безбедно и трајни производи за
【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�
【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�
【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�
【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�
【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�
【Удобен Дизајн】 8.67"W x 14.3"H Можат да може да се одржи до 7 Литар / 1.9 Литри на ѓубре.На кружна форма е соврше�
Силна & Трајни 100% Богородица пластични материјали кои се користат.Изграден за да трае.Идеален за статис�
DEN 3318.00
Достапно за вашата нарачка
Сет вклучува две елегантни перење кошеви.Хром обложено со орев заврши капаци.Супер елегантен начин за д
Непречено бранеа од нерѓосувачки челик обезбедува овој луксузен, полиран изглед кој навистина додава н