.

【КОЛКУ Е ГОЛЕМИНАТА】 Според повеќето широко се и популарни пиење слама големина, Поставена вклучува 10
Чиста четка, чиста крпа четка главата, ефективна деконтаминација, без оштетување на површината на инстр
Напредна формула обезбедува 4во1 чистење моќ : елиминира мирис, ги отстранува limescale и кожата под rim и под в
Пакет : 1pcs Бања Силикони Тоалетни четки со Не се Лизга прилагодливи Долга Рачка,1pcs Ритам Јазот Четка за Ч
Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�
Основна алатка за чистење во кујната, таа може да се користи за миење чаши вода, teapot, итн.Loofah има добра ап�
★PP материјал се справи, удобен зафат, тврда четка главата дизајн перење подлога материјал, добро чистењ
★PP материјал се справи, удобен зафат, тврда четка главата дизајн перење подлога материјал, добро чистењ
DEN 215.28
Достапно за вашата нарачка
Флексибилни дувачкиот инструмент почисто со 2 четка завршува.Идеален за чистење на внатрешноста на ваш�
Тоа е чистење со четка функции што е со доволен капацитет за задржување на перењеup течност и може да ви о
Ефикасно протези без оштетување на протеза површина, спречување на кариес и усна проблеми.Лесен и прено
Направени од Издржлив ПП Справи и Microfibre Cleane Четка, Перат и ' Рѓа Доказ, Може да Се Отстранливи.Чисти Шест S
Земја на потекло сад.Објектот Пакет Должина : 5.08 cm.Објектот Пакет Ширина : 5.08 cm.Објектот Пакет Висина : 43.18
КОМПЛЕТЕН ПАКЕТ ОД 5 КОЛЕКЦИИ : Ајде целосен пакет со 5 колекции, ги задоволат вашите различни потреби.До�
Може да се користи за чистење тапа, бања, када, плочка јазот прашина и нечистотија.Доаѓа со 2 замена облек
Материјал : ПП+TPR+нерѓосувачки челик+PA жица.Тоа може да се користи на било автомобилски внатрешни работи
DEN 191.76
Достапно за вашата нарачка
Совршен подарок за оние кои сакаат Housewares & Оркестарот.Голема craftmanship.Идеален за кујни, бањи, автомобил гу�
Тип : Жлебот За Чистење Со Четка.Материјал : ПП+Најлон.Боја : Црвена, сина, зелена.Четка за Коса, Големина :
DEN 167.76
Достапно за вашата нарачка
Наменета за чистење на особено тешки дамки.Совршен за употреба на многу површини околу домот, вклучувај
1 Самопомош чешање да се отстрани лебди коса, мачка агол Uоблик чеша уред, ефикасно отстранување на посто
Оваа Мини Чистење со Четка и Dustpan е наменета за чистење на прашина, косата и хартија прашина на маса.Се ра
Мека Наежвам : Уживајте во мекоста на овие дебели и меки влакна, негребење на површината, лесно да ги кор�
Симулација дизајн : дизајнот е инспириран од вистински мачка?s јазик.Чешел заби се слични на barbs на мачка?
{Лесно да се Отстранат Коса} : Оваа мачка со четка со висока густина влакната може да навлезат домашно ми�
Нерѓосувачки челик функционална чешел : три функционални чешли се изработени од нерѓосувачки челик, и и
10инчен должина со 2 / 5инчен дијаметар наежвам главата.PMade на 188 храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик
Answer : ___________________________ Note : ние ќе го испрати во случајно, бојата ќе добиете може да биде различен, со тоа на
100% Сосема нов и висок квалитет на домашно милениче измамник четка наменета за мачки,кучиња и мали милен�
Вклучени Компоненти : Телото Мека Четка.Опис на производот Wahl е Мека Тело Коњ Четка за лесно се отстрану�
Возраст спектар опис : Сите Фази на Животот.Опис на производот Wahl Грива и Опашка Коњ Четка detangles и четки в
DEN 402.00
Достапно за вашата нарачка
Коњите тешки чешлање кал четка во ракаtooled кожа за на рака.Убаво заврши овална тврдо четка блок исполнет
МЕКА ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈНИРАНА РАЧКАЕргономски облик се справи со мека на допир зафат.ЗДРАВ услужни ВЛАКН
1.Правосмукалка продолжување цевка,Вметнување на мала глава во други права цевка или приклучокот во чет
DEN 371.04
Достапно за вашата нарачка
121 / 4 инчи.Дрвени.Со цел да се вклопи Oreck XL21, XL21600, 21700 и 21750 Исправена вакуум модели.Црвено најлон влакната.�
ОДГОВАРА МОДЕЛИ – Компатибилен со Lefant M201 T800 U180 Ф1 T700 M520 M571 M301 MOOSOO MT501 MT710 MT720 M501б M210 M210 S M210 B M213 OKP Живот К2 К3 K
Чистење со четка во собата : ќе добиете 4 парчиња рачни четки за чистење алатки, четка во собата за чистењ
【Прозорец cleaning tool Поставите】 : ќе добиете 3 парчиња за чистење со четка и 4 парчиња замена влошки.што нуд
Ве молиме изберете EZ резервни делови.Внатрешен дијаметар е стандарден 1.25"(32милиметри) големина за повеќ
т подобрува протокот на крв време за чистење и detangling коса.Висока густина pin заби може да навлезат длабок�
Големина : Ние нудиме 2 големини, S и L да се избере 100% сосема нов и висок квалитет.Се грижи за Миленичиња : �
т подобрува протокот на крв време за чистење и detangling коса.Висока густина pin заби може да навлезат длабок�
[Прилагодливи Ракавици] миленичиња ракавица може да ги собере сите рака големини со прилагодување на Ле
т подобрува протокот на крв време за чистење и detangling коса.Висока густина pin заби може да навлезат длабок�