.

Димензионални јаже, го намали дизајн дава овој почетен акцент класичен шарм; Bevel врамени детали и woodgrain в
Големина на : 10*12*7.5 Направени од висококвалитетни материјали : црн faux кожа случај, сребро метал затворањ�
12 големи прегради.Секој види рампа може да биде уредно ставени мал види или големи се види.Да има доволн�
Можете да ги користите нашите очила за сонце контејнер за складирање или да прикаже оптички очила, очил�
Накит случај може да се задржи вашата работите се далеку од нечистотија во дневниот складирање.Може да �
Постои чувствува подлога внатрешноста : секој слој има вграденво чувствува подлога за да нежно се грижи
Приказ на вашата убавина : Сите ваши омилени нешта може да се уредно организирани во рамките на оваа кут�
* Ретро дизајн : Овој накит кутија е совршен гроздобер Кинески стил и префинет и елегантен изглед ќе се о�
На високоодделение ретро СТП кожа, носат и нула ретро СТП кожа, утрото во прав со трепет бела.Исклучител�
ЈИН ЈАНГ Музика Earring Љубителите на Музиката Накит, Музичар е Подарок Учител по Музика Подарок Музика Сту
Мелодија : 30 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Модерен дизајн,
❤ Дизајн : Одличен изглед дизајн, прекрасен изглед, едноставна структура и одлична изработка.Компактна
Ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание на накит не се вклучуваат.Употреба:Чување На Екранот С�
Мелодија : 30 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Модерен дизајн,
❤Материјал : Ружино Дрво, Виолетова Сандаловина, Хардвер ❤ Практичност : Висока отпорност на триење и з�
Со голем капацитет на фиока вид накит кутија.Двоен слој е полн со текстура и домот за складирање.Интуити
❤ Мали trinket кутија 7.1"W x 5.1"D x 3.4"H (18.2 cm*13cm*10см) , ❤ Може да се задржи за чување на специјални накит ситните gems
☆ Различни партиција дизајн, различни накит може да се подели на отворено.Прстени, нараквици и studs се чу�
Класичен но стилски, нискоклуч, но елегантен.оваа емора да има кутија за накит за секоја жена.Накит Кути�
ИЗВОНРЕДНА ЗАНАЕТ : Направен од Високо квалитетни ПВЦ кожа и меки долго собираат ткаенина, одличен за да
LED Осветлен Ангажман Прстен Кутија.Совршен За Ангажирање прстени и предлагање во Темница.Напојува Од ба
Накит случај е едноставен, но стилски надворешноста, лесно се вклопуваат со било décor; Меки кадифени внат
Личност краток пеперутка уво помине ,Тоа може да се направи да изгледа поубаво и личност.Овој модерен ст
Покриени со висок квалитет на животната средина материјал, да се Спречи вашиот накит од гребење и судир.
На кутија за накит е рачно изработени и притисок за заштита на животната средина дрвена табла.Можете да
Овој накит кутија е отворена и затворена во некоја фиока типот, кој е многу удобен.и нејзината едноставн
* Мали димензии, голем капацитет Елегантен дизајн, многу прегради, секоја група се отвора повеќе простор
●【Единствен модел дизајн】 полето е дизајниран со заклучување копче и убави мали копче.Со користење н�
★ Материјал : изглед на накит кутија е направен на пијано боја, светло црна боја, која ќе ги носи highend лук�
☆ 10 прегради пластична кутија за складирање, лесен за употреба.Погоден за чување на обетки, прстени, нок
Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�
Материјал : Дрвена кутија.Должина, ширина и висина околу 9*10*4cm, грешка е околу 1cm.Недовршениот мини дрвена
[Size]големината на овој гроздобер накит кутија е надворешниот големина (должина x ширина x висина) : 8cm x 6cm x
Приказ на вашата убавина : Сите ваши омилени нешта може да се уредно организирани во рамките на оваа кут�
* Изграденаво фланелен боксери : ентериерот е направен од неутрална накит кутија, сите рачно изработени,
?Овој Накит кутија е совршен подарок за Мајка, Сопруга, Девојка, Пријатели и Колега ?Практичен и декорати
Приказ на вашата убавина : Сите ваши омилени нешта може да се уредно организирани во рамките на оваа кут�
? Ентериерот е направен од нежни и меки собираат руно, кој е дебел и ефикасно да се заштити вашиот накит...
Приказ на вашата убавина : Сите ваши омилени нешта може да се уредно организирани во рамките на оваа кут�
Што може да се класифицираат вашиот накит слободно.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и пого�
????Сива,Szie : 8.26x7.08x7.08 Инч.Овој Накит кутија е одличен за да го заштитите вашиот накит од гребење и оштетува
НАКИТ : тие Се сите над местото?Се ќе се бори да најдете соодветен пар секое утро?Или сте во Потрага за на�
Овој накит организатор патент поле нема да донесе никаква штета да го чуваат jewelries,поради внатрешната п�