.

Направени од високо квалитетен не 'рѓосувачки челик и стакло материјал, таа има висока 'рѓа и' рѓа и силн�
★Врвен Квалитет со Шик Изглед : Нашата Загреан Пешкир Багажник со 2бар дизајн е изработен од ABS носатотп�
Нерѓосувачки челик материјал : Овој производ е кујна крпа багажник, направени од издржлив нерѓосувачки
★Врвен Квалитет со Шик Изглед : Нашата Загреан Пешкир Багажник со 2бар дизајн е изработен од ABS носатотп�
★Врвен Квалитет со Шик Изглед : Нашата Загреан Пешкир Багажник со 2бар дизајн е изработен од ABS носатотп�
Површински третман : роза злато позлата.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Товарот : 35 KGS.Број на слоеви : ед
Површински третман : злато позлата.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Товарот : 50 KGS.Слој број : еден слој.По
DEN 1198.80
Достапно за вашата нарачка
AVAFORT 5.6 СТАПКИ потпрена на ѕид ќебе скала е добро за организирање ќебе, крпи, и други виси службеници.Совр
★Користење на висококвалитетни Цинк Легура материјал, обработени низ повеќе процеси, еден калапи, не к�
ПРОИЗВОД SIZEE : еден род (60.5 cm) двојно род (60.5x13.5х5.7cm).ПРОИЗВОД во БОЈА : металик боја.ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : По�
ПРОИЗВОД SIZEE : двоен род (60.5x13.5х5.7cm) еден род (60.5 cm).ПРОИЗВОД во БОЈА : металик боја.ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : Пог�
На рака крпа носител е концизен стил, кој може да се користи како практична точка и како украс лесно да с�
★ Совршен за прикажување на мали растенија, knickknacks, врамени фотографии и сувенири ★ Мрежа Кошница во об�
ТЕШКИ Изградена на просторот алуминиум со црна сликарство,ова крпа решетката е со висок квалитет и rustpro
✿Нагласува : природно дрво (орев), отфрлање на вештачки одбор, иновативен дизајн, на барање на секој дета
★ Рѓа и издржливи, ABS инженеринг пластични +304 од не ' рѓосувачки челик цевки, заоблени ивици дизајн, не бо
Направени на Просторот алуминиум, силни и издржливи, антикорозија и анти ' рѓа.Површината е добро полира
По неколку години на употреба во влажна бања или кујна, тоа се уште изгледа исто како и нова.Не само може�
Импресивна површината удобност и допир; зајакнато стакло за да се обезбеди сила.Да зачувате простор : Ст
Изработени од Нерѓосувачки челик, силни и издржливи, антикорозија и анти ' рѓа.Површината е добро полира
Изработени од Нерѓосувачки челик, силни и издржливи, антикорозија и анти ' рѓа.Површината е добро полира
По неколку години на употреба во влажна бања или кујна, тоа се уште изгледа исто како и нова.Не само може�
По неколку години на употреба во влажна бања или кујна, тоа се уште изгледа исто како и нова.Не само може�
Изработени од Нерѓосувачки челик, силни и издржливи, антикорозија и анти ' рѓа.Површината е добро полира
Бакар Материјал : бакар вертикална крпа рек род носител е силна, нема да рѓа, стабилна, без проблеми на тр
?Брзо Heathing Прегреат Заштита : Направен of Highквалитет на 304 нерѓосувачки челик злато позлата процес, таа им
Погоден за повеќето видови на домашна декорација, можат да бидат ставени во бања, дневна соба, спална со�
Бакар Материјал : бакар вертикална крпа рек род носител е силна, нема да рѓа, стабилна, без проблеми на тр
★ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Користење на висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик (без слој), IP56 водоотпорен и елек�
★ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Користење на висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик (без слој), IP56 водоотпорен и елек�
♦ Антиscalding : Постојана температура на греење, брзтоплина за сушење, тоа само трае околу 35 минути да стиг�
【КРПА РЕК ДИЗАЈН】SHARNDY електрични загреан пешкир потоплите рек карактеристики 6 трајни плоштадот баров
Боја : Црна.Големина : 600*65mm.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Карактеристики:заштита на Животната средин
5 РАКА ЗАМАВ & 180 СТЕПЕН РОТАЦИЈА : Ова крпа рек карактеристики 5 замав раце кои можат да бидат 180 степени р�
[ПОДОБРЕН ДИЗАЈН] Нашата крпа решетката за бања има плоштадот добро балансирана база, која го задржува к
Простор Saver : на Оваа замав крпа носителот решетката е совршен простор saver.Можете да ги користите во бања�
????【Силен Капацитет на носивост】Овој лебдечки полица е предвидено со крпа бар, обезбедување на стилски
СТИЛСКИ СКЛАДИРАЊЕ : во Текот на кабинетот крпа барови задржи тенџере носители, рака, сад и чај крпи секо
【КРПА РЕК ДИЗАЈН】SHARNDY електрични загреан пешкир потоплите рек карактеристики 4 трајни плоштадот баров
DEN 1795.20
Достапно за вашата нарачка
Ова дома декор тежи 1.0 кг и мерки 19.5x3.5х5.5".Направени од polyresin за трајни и детални складирање.Чувајте ја ва�
Поништуваат.Кошница себе мерки 17 x 5.5 x 4", и целата конструкција со крпа бар е 17 x 5.5 x 10".Овој сестран ѕид пол
【За Секоја Бања】Тоа е една убава и практична производ во големи или мали бањи.Може да се откажам 3 крпи �
【Индустриски Стил】Оваа цевка ѕид полица има кул индустриски дизајн и селски уметнички чувствуваат, до